Buď aj Ty s nami FIT!

Veríme, že každý môže žiť kvalitnejší a plnohodnotnejší život. Ak sa naozaj staráme o svoje zdravie, dejú sa zázraky. 

Pôsobíme v Košiciach, kde trénujeme vo vlastných, súkromných priestoroch. Plné vybavenie, no žiadna verejnosť. Len klient a tréner - prípadne malá skupinka max 8-mich klientov v prípade skupinového cvičenia :) Klientov inšpirujeme a vedieme k tomu, aby dosiahli skvelé premeny, či už potrebujú schudnúť, alebo sa potrebujú dostať od bolesti k sile a sebavedomiu.

Prečítaj si o nás viac v riadkoch nižšie a dohodni si s nami nezáväznú bezplatnú konzultáciu. Spoznáme sa osobne, predstavíme Ti naše priestory a našu filozofiu.

Mgr. Daniela Mesarošová

Dankinou špecializáciou sú najmä kompletné premeny klientov. Či už sa jedná o zbavenie sa nadbytočného tuku, naberanie svalovej hmoty alebo vyformovania si postavy silovo-kondičným tréningom vhodným pre ženy aj mužov.

Dankinou silnou stránkou je skvelé vedenie, čo sa stravovania týka, perfektne vyladené jedálničky s vlastnými receptami, ktoré zaručujú neskutočné premeny a dokonca aj vlastný produkt na trhu - úžasné FIT kaše.


Ing. Patrik Lukáč

Patrik sa špecializuje najmä na precíznu pohybovú prípravu klientov, nápravu "AjŤákov" a odstránenie bolesti lumbálnej časti chrbtice ("kríže"). Sám pôvodne pochádza z IT sféry, takže dobre vie, aké problémy spôsobuje sedavý životný štýl dnešnej doby.

Jeho vášňou je core tréning a dvíhanie starého dobrého železa - teda trochu silovejšia forma tréningu. Najviac ho teší skvelý progress klientov. Najmä to, keď sa zo slabých, ubolených chlapov stanú zdraví a silní muži.  

Dosiahnuté odborné vzdelanie