Program Moje lepšie JA

Aký je Tvoj cieľ? Potrebuješ pomôcť s chudnutím, bolesťami, produktivitou, emočným prejedaním, návykmy alebo zlozvykmi, či športovými zraneniami? Naučíme Ťa, ako by Tvojim lepším ja. Krok po kroku si spolu:

  1. Prekonzultujeme a nastavíme Tvoje ciele
  2. Nastavíme reálny plán, ako tieto ciele dosiahnuť
  3. Budeme každý týždeň kontrolovať, ako sa Ti tieto ciele darí dosiahnuť
Ako to vyzerá v praxi?
Program trvá 4 týždne. Počas nich budeme mať 4 online konzultácie v trvaní 30min - každý týždeň jednu. Na prvej konzultácii si stanovíme ciele a plán ako ich dosiahnuť. Následne Ti vypracujeme potrebný cvičebný plán, tabuľku návykov, pokyny k úprave stravy, alebo hocičo iné, čo k tomu ptorebuješ. Na zvyšných 3 konzultáciách sa zodpovedáš a kontrolujeme dodržiavanie plánu.

Koľko to stojí?
Cena programu na 4 týždne je 49€. V programe môžeš pokračovať tak dlho, ako dlho Ti to bude dávať zmysel a prinášať výsledky.


Doplnky k programu Moje lepšie JA

tréningy u nás v gyme


Nemáš kde cvičiť, alebo chceš využiť naše súkromné priestory a tréningy v skupine max 8 ľudí pod dohľadom trénera?

Za 40€ mesačne ich môžeš mať neobmedzené množstvo.

jedálniček na mieru


V rámci programu Moje lepšie JA máš v cene aj vytvorenie návykov k správnemu stravovaniu. Ako sa hovorí - chceme vás naučiť ryby loviť. Ak však pre svoj rýchlejší štart preferuješ tú rybu hotovú, spravíme Ti za jednorázový doplatok 30€ jedálniček presne na mieru.

individuálne tréningy


Obľúbená voľba našich klientov ako najrýchlejšie dosiahnuť svoje ciele. Máš špecifické problémy, zranenia, alebo ciele? Potrebuješ sa naučiť správne cvičiť? Tréning si u nás môžeš dať aj individuálne. Jeden z vysoko kvalifikovaných trénerov sa bude venovať len a len Tebe. Cena za hodinu individuálneho tréningu je 25€