Premena

Žiadne "chudneme do plaviek". Ale zdravšie, silnejšie a navždy lepšie vyzerajúce JA!

Chceš vymeniť bolesť za silu? Tuk za svaly? Ochabnuté a choré telo za životnú formu? Tak poďme na to... :) Progress budeme priebežne sledovať napríklad aj meraním tuku ultrazvukom.

Cena individuálneho tréningu:
25€

 

MAX 8 - skupina

 
Skupinové cvičenie pre tých, ktorí to s tréningom myslia vážne.

Žiadne "hopkanie", omachovanie sa ľahkými váhami, či množstvo ľudí bez dozoru. Pridaj sa do vyberanej 5 alebo 8-člennej TOP skupiny (v závisloti od miesta konania tréningu) a uži si tréning, ktorý spája motivačné prostredie skupinového cvičenia a progresívnosť tréningu, ktorým svoj cieľ naozaj aj dosiahneš.


Cena skupinového tréningu: 10

Škola pohybu

Aby pohyb už nikdy nespôsoboval viac škody ako úžitku!

V tomto programe Ťa naučíme správne sa hýbať. Budeme cvičiť tak, aby si sa naučil/a pohybové vzory, ktoré budeš vedieť aplikovať ako v tréningu, tak aj v bežnom živote.Cena individuálneho tréningu:
25€

 

Efektívne kardio

 
Nenuď sa zbytočne hodiny na bežiacom páse!

Poznáme aj efektívnejšiu a zábavnejšiu cestu, ako si odmakať svoje kardio. Navyše, ak Ťa niekto dnes nas..., teda nahneval, 30 minút individuálneho tréningu boxu Ti dá presne to, čo potrebuješ.. A neboj sa, klientov nebijeme. Tréner drží iba lapy - údery teda iba prijíma.

Cena 30-minútového individuálneho tréningu: 13

Bolesť chrbta

Trápi Ťa bolesť krížov? Vieme Ti pomôcť. Nasledovať bude 3-hodinové sedenie, a na ňom:

Komplexná diagnostika a úprava spôsobu pohybu tak, aby sme sa vyhli spúšťačom bolesti a navrhnutie cvičebného plánu, podľa ktorého vie klient sám postupovať.


Cena 3h sedenia+cvičeb. plánu
89€

 

Konzultácia individuálneho postupu

Rozumieme, že nie je v každého možnostiach pracovať na svojom progresse v plnej miere s nami. Ak nie si náš klient a nemáš istotu v tom, či ideš správnou cestou, ponúkame Ti možnosť konzultovať s nami Tvoj individuálny postup.

Nemusíš u nás cvičiť. To, koľkokrát a kedy prídeš na konzultáciu, je len na tebe - takisto ako téma (cvičenie, strava, alebo si úplný začiatočník a vôbec nevieš ako začať? )


Cena hodinovej konzultácie: 30€